30 Mart 2017 Perşembe

Bebeklerde Düşme Tehlikesi fotoğraf başlığı yanlış!!! RRRRRRR


Bebekler 3 aylıkta itibaren, tam anlamıyla “insan yavrusu” olurlar. Tüm insani duyguları hisseder ve ve size de hissettirirler. Kızarlar, sinirlenir, severler, veya sevmedikleri bir şeye tepki gösterirler.Tabi bunların yanında büyürler ve gittikçe  güçlenirler. Sizle şakalaşırken tekmeleri savurdukça kasların ne kadar kuvvetlendiğini anlarsınız.Artık sadece sırt üstü ya da yan yatmak istemezler, yüz üstü dönmeye çalışırlar. Bu hareketleri 3 ayına girdikten sonra her an yapabilir.Kendi kendine dönmesi demek tehlike çanlarının çalması demektir.Artık yalnız bırakamazsınız, bırakmamalısınız ve son derece dikkatli olmalısınız.Alt değiştirme ünitesi kullanıyorsanız, bu aydan itibaren kullanmamalısınız. Bir anlık geri dönmeniz bile tehlikeli sonuçlar doğurabilir.Ayrıca anne kucağında sallarken de dikkat etmeniz gerekir.

Bebeklerin Düşmesi Durumunda Yapılması Gerekenler


Biz, ufak bir düşme tehlikesi yaşadık. Kızımın hiç bir yerine bir şey olmadı ama bir daha ana kucağını kullanmamaya karar verdik.Aslında 4. ayın sonuna kadar çok kullanışlı bir bebek eşyası olmasına rağmen sonrasında pek yararı olmadığını da tecrübe etmiş olduk. Ana kucağının  3 kademesi var.

1. Uyku seviyesi. Sallayarak uyutabiliyorsunuz. 2. ve 3. de bebeğiniz daha dik oturuyor.

2. oturma seviyesinde kızımın kafası ağır bastı, öne doğru oyuncağını almaya çalışırken ana kucağının dengesi bozuldu ve yere düştü.Tabi böyle durumlarda telaşa kapılmamak gerekir. Evde her şekilde bebeğin başına kötü bir şey gelebilir. Fakat insanın elinde olan bir şeyde değildir bazen panik yapmak.

Bebek Kafa Üstü Düşerse


Bu yüzden böyle bir şey başınıza gelirse, bebek mutlaka korkmuştur, sakinleştirmeye çalışmalısınız. Bir yandan da şişen bir yeri var mı onu kontrol etmelisiniz. Yüzünü yıkayıp rahatlatabilirsiniz. Kafa üstü düştüyse, bir müddet uyanık kalmasını sağlamalısınız. Mutlaka sakin olun, yoksa bebek iyice korkacaktır.Biz, bu saydıklarımı yaptık. Şişen bir yeri yoktu, ayak hareketlerini izledik, gözlerini izledik. Bir durgunluk olmadı. Daha emin olmak için doktorunu aradık.Tavsiyem, yere serebileceğiniz, yumuşak ama aynı zaman da yüzüne çekmemesi için kalın bir örtü edinin. Bebeğiniz hep onun üstüne koyun. Hem rahatça oynayabilir ve gerektiğinde bir kaç dakika onu yalnız bırakabilirsiniz.

Burada okuduklarınızın hepsini doktorunuza sormadan uygulamayınız. Ve muhakkak bebeğiniz düşmesi durumunda kafa travması yaşamasını istemiyorsanız fazla sarsmadan hemen bir doktora götürünüz.

"Buradan Gerçek Penis Büyütme Yöntemleri konumuza ulaşabilirsiniz."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder