30 Mart 2017 Perşembe

Cinsel Güç İçin Bitkisel Çözümler

Cinsel Gücü Arttıran Bitkisel Çözümler


Cinsel gücü etkileyen bir sürü problemler olabiliyor.Trafik, iş stresi, ekonomik sorunlar cinsel yaşamı kabusa dönüştürüyor. Cinsel sorunların ortaya çıkmasında psikolojik faktörler de önemli ölçüde rol oynuyor.

Şifalı bitkiler, stres nedeniyle cinsel isteksizlik yaşayanların imdadına yetişiyor. Sağlıklı bir cinsellik için karanfil, tarçın, ısırgan otu, fesleğen gibi bitkilerden karışımlar yapılıyor.

Erkekler İçin Cinsel Gücü Arttırıcı Bitkiler


  1. Ginseng: Yorgunluğun atılmasını, cinsel organın kanlanmasını ve erkeğin zindelik kazanmasını sağlıyor. Jel, kapsül, tablet veya tamamen doğal formunda kullanılıyor. 1-2 haftalık kürler şeklinde uygulanıyor.
  2. Zencefil: Cinsel soğukluğu giderici, vücudu ısıtıcı, canlandırıcı. Yemeklere baharat olarak katılabilir. Balla karıştırılıp yenebilir. Kullanım süresi bir hafta-10 gün.
  3. Isırgan otu: Toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıyor. Karışımlarda, salata veya çay olarak tüketilebilir. Kullanım süresi serbest.
  4. Çakşır kökü: İstek artırıcı. Genellikle suyu içiliyor. Birkaç hafta tüketiliyor. Kadınlar için…
  5. Karanfil: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Toksin atılmasına yardımcı oluyor. Taneyle tüketiliyor. Uzun süre kullanılabilir.
  6. Kişniş: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Baharat olarak tatlılara ve yiyeceklere katılabiliyor.
  7. Tarçın: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Kabuk ve toz olarak tüketilebilir.
  8. Fesleğen: Canlandırıcı etkisi var. Baharat olarak kullanılıyor.
  9. Susamyağı: Masajla dolaşımı canlandırır. Bazı noktalarda cinsel uyarıcı etkisi yapıyor. Ilındırılmış yağ olarak kullanılıyor.
  10. Egzersiz yapın!

Cinsel Gücü Arttırmak


Sağlıklı bir cinsel ilişki için şifalı bitkilerin yanı sıra egzersiz de yapmalı. Hafif ve fazla yorucu olmayan bir egzersiz programı uygulamak faydalı olur.Ağır egzersizlerle yağ dokusu hızlı bir şekilde azalıyor. Bu da cinsel performansın düşmesine neden olabiliyor. Yoga, meditasyon gibi gevşeme tekniklerini kullanabilirsiniz.

İşte, erkeklerde ki sertleşme sorununa özel formül:


1 kg. iyi kalitede bal içine 250 gr. toz zencefil, 100 gr. toz zerdeçal, 50-60 gr. kabukları ayıklanmış ve dövülmüş kakule.
1-2 gr. hakiki safran, 50-60 gr. dövülmüş kişniş, 1-2 tatlı kaşığı arısütü, 2 tatlı kaşığı polen ,100 gr. kabuksuz, dövülmüş antep fıstığı ve 100 gr. çamfıstığı katın. Tümünü tatlı kaşığıyla karıştırın.
Işık görmeyecek biçimde serin ve loş bir ortamda saklayabilirsiniz. Günde 2 kez (Sabah ve akşam) bir çorba kaşığı kadar yenebilir.

---> Karanfil


---> Zencefilin Yararları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder