17 Mart 2017 Cuma

Keçi Boynuzu KullanışıKeçi Boynuzu Kullanışı

Soğuk su altında 6-7 adet keçi boynuzunu yıkadıktan sonra yarım litreden biraz fazla kaynamakta olan suyun içine harnupları kırarak atınız. 3-4 dakika hafif ateşte ağzı kapalı olarak kaynadıktan sonra 20 dakika soğumaya bırakınız. Yirmi dakika sonra harnup parçalarını temiz bir kaşık ile kabın içerisinden çıkartınız. Soğuduktan sonra temiz bir kaba suyunu alınız. Hafta da bir gün, sabah ve akşam birer çay bardağı içiniz.
Keçi Boynuzunun Uygulanışı


Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı ; kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçi boynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız . Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçi boynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnınaa, diğer yarısını da akşam yatarken içiniz. Bu uygulamayı bir hafta boyunca her gün uygulayınız. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatarken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda aralıklarla -yani bunu siz belirleyeceksiniz- kullanınız.

Not: Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Burada ki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Ancak, bilmeniz gereken nokta kullanacağınız bitkiye karşı alerjinizin olup olmadığıdır. sağlıklı günler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder