17 Mart 2017 Cuma

Maydanoz-Limon Suyu Ne İşe Yarar


Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde kulaktan kulağa yayılan maydanoz ve limon ile zayıflama kürleri hakkında sizlere net bilgiler vereceğimiz yazımızı aşağıda sunuyoruz. Yazımızı okuyarak bu etkili kür ve karışımdan yararlanabilirsiniz. İyi okumalar dileriz. 

Bitkisel Zayıflama


Maydanoz Suyu
Kilo vermeye çalışan herkes, ekstra kilo vermek için takip etmesi gereken temel kuralları bilir. Belki de 'daha az yer, daha fazla hareket et' tavsiyesi, size söylenebilecek en yaygın kilo verme önerilerinden biridir. Gerçek şu ki, bu ekstra flab kalori kısıtlı bir diyet takip ötesine geçer. Bazen, her gün yaptığınız şeyler aslında farkında olmadan kilo almanızı sağlayabilir. Ancak, bu inatçı göbek yağını eritme için son derece  etkili olan maydanoz limon suyu karışımını deneyebilirsiniz. Tabiki diyetinize ek olarak. 

Lezzetli ve hazırlanması kolay, bu yağ kaybı içeceği - maydanoz ve limon suyu - yağ yakma özellikleri nedeniyle spor meraklıları arasında büyük bir popülerlik kazanmıştır. Aslında, bu basit, iki bileşenli bir içeceği deneyen insanlar, bunu kullanmanın sadece birkaç gününden inanılmaz sonuçlar aldıklarını iddia etmektedir. ( Bence siz küçük sonuçlara odaklanın ) . Sabahın erken saatlerinde aç karnına suyla karıştırılmış maydanoz ve limon suyu içmenin, bir haftadan az bir sürede kalori yakmanıza ve kilo vermenize yardımcı olabileceği söylenmektedir. Bizlerde bu karışımı nasıl hazırlayacağınızı ve ne gibi yararlar sağladığını ayrıntılı aktaracağız. 

Maydanoz-Limon Suyu il Zayıflama

Maydanozun kalorisi çok düşüktür, ancak A, B, C ve K vitaminleri ve mineraller demir ve potasyum gibi birçok temel besin içerir. Detoksifikasyonu artıran ve kilo kaybını destekleyen klorofil açısından zengindir. Maydanozdaki enzimler, yiyecekleri parçalara ayırır ve besinleri tükettiğiniz proteinler, yağlar ve karbonhidratlardan ayırır, böylece sindirimi artırır ve vücudunuzu zayıflatmak için önemli bir rol oynar. Maydanoz, su tutma ve şişkinliği azaltmaya yardımcı olur. Sebze, potasyumun vücudunu yormadan fazla sıvıyı ortadan kaldırmaya yardımcı olan doğal bir diüretiktir. Maydanoz ayrıca, uzun süreli kilo yönetimine yardımcı olmanın yanı sıra, diyabetin korunmasına yardımcı olabilecek kan şekeri seviyelerini dengelemeye de yardımcı olur. Lutein ve zeaksantin gibi maydanozdaki karotenoidler, kanser riskinde ve daha iyi göz sağlığında bir azalmaya bağlanmıştır.

Limon en popüler asitli narenciye meyvelerinden biri olarak kabul edilir, özellikle de kilo vermek söz konusu olduğunda; vitaminler, mineraller, bitki besin maddeleri ve antioksidanlarla doludurlar. Bunlar mükemmel bir C vitamini ve folat kaynağıdır. Çalışmalar limon suyu içmenin metabolizmayı artırabildiğini ve sizi hidrate ettiğini gösteriyor. Limon suyu kalorilerde çok düşüktür, aynı zamanda kalori alımını azaltabilecek ve kilo kaybına katkıda bulunabilecek tokluk ve doygunluğu artırmaya yardımcı olabilir.  

Maydanoz-Limon Suyu il Zayıflama Kürü

Bu 5 dakikalık kilo kaybı içeceği için aşağıdaki doğal malzemelere ihtiyacınız olacaktır.

  • Bir demet maydanoz ya da yaklaşık 60 gram
  • Bir limon
  • Bir bardak su

(Burada listelenen içeriklerin miktarı tek günlük doz içindir. ) 

Maydanozu tercihen bir karıştırıcı kullanarak küçük parçalara doğrayın.Suyu çıkarmak için taze limon sıkın.Şimdi, her iki bileşeni de karıştırıcıya koyun.Suyu ekleyin ve iyice karıştırın.Maydanoz ve limon suyu kilo verdiğiniz içecek artık tüketilmeye hazır.En iyi kilo kaybını sağlamak için, aç karnına uyanır uyanmaz, sabahları maydanoz-limon suyu içilir. Bunu doğrudan beş gün boyunca deneyin ve sonuçları görün. 5 gün tamamlandığında 10 gün ara vermeniz ve daha fazla kilo vermeniz gerekiyorsa devam etmeniz önerilir.


Öneriler ve öneriler de dahil olmak üzere tüm içerik, yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve profesyonel tıbbi tavsiye olarak yorumlanmamalıdır.  Ayrıca aşağıdaki yazılarımızda size yardımcı olabilir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder