26 Nisan 2017 Çarşamba

Lahana YağıLahana kapsülü bir çoklarımız tarafından bilinen ve zayıflama işlevi gören bir üründür. Şimdilerde ise  CabbagePow zayıflama kapsülünün çıkmasının ardından  piyasaya yeni bir lahana ürünü çıktı : Lahana Yağı..

Lahana yağı lahana kapsülünde olduğu gibi bölgesel zayıflama ve cilt bakımı için kullanılmaktadır.  Aşağıda bu ürün hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Lahana Yağı Hakkında


Aşırı kilonun nedeni düzensiz ve fazla kaloriden kaynaklı vücudun belli bölgelerinde yağ birikmesi olayıdır. Cabbage Pow Oil, aktif maddesi sayesinde uygulanan bölgelerde yağ hücrelerinin parçalanmasına, dolayısı ile yağ deposunun azalarak söz konusu bölgenin “zayıflamasına” ve kısa/uzun vadede fazla kilolarınızın geri alınmasını engellemeye yardımcı olur. Lahana yağı;bel, karın, kalçalar, kollar, bacaklar gibi vücudun yağ depolanan tüm bölgelerine uygulanabilir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda kullanılabilir.


Lahana Yağının Kullanımı

Problemli bölgeye günde 2 kere, tercihen sabah ve akşam, dairesel hareketlerle masaj yaparak sürülmesi gerekmektedir. Lahana yağı kullanmadan önce cildiniz temiz olması ve eksofiliye edilerek ölü deriden arındırılmış olması gerekmektedir.Maksimum etki için, yağı vücudunuzdan su ile temizlemeden önce ürünün cilde derinlemesine nüfuz etmesi beklenmeli ve kullanım süresince bol su tüketilmelidir. Ürünün düzenli olarak kullanılması çok önemlidir. Kullanmadan önce şişeyi mutlaka çalkalanmalıdır.

Lahana Yağı Faydaları


Lahana yağı vücudunuza uyguladığınızda  kendinizi canlı ve hafif hissetmenize, siluetinizin incelmesine katkı sağlar.
Düzenli kullanımda, selülit sonucu oluşan portakal kabuğu görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Deri altındaki kollajen ve elestin dokularını çalıştırır ve deri yenilenmesini sağlar.
Lenf ve kan dolaşımının hızlandırarak, cildin canlandırılmasına ve parlaklık kazanmasına katkıda bulunur.
Cildin sıkılaşmasına, gerginleşmesine, pürüzsüzleşmesine katkıda bulunur.
Yağ ve su metabolizmasını harekete geçirerek sarkma problemi olan bölgeleri toplamaya yardımcı olduğu gibi cildin esnekliğini artırmaya da katkıda bulunur.
Cildin derinlemesine beslenmesine ve güçlenmesine, yoğun nemlendirici etkisi ile cildinizin kuruluğu önlemeye ve bu yardımı ile ciltte oluşabilecek hasarların giderilmesine katkı sağlar.
Bölgesel fazlalıkların atılmasına, yardımcı olur.

Lahana Yağı Yan Etkileri

Lahana Yağı %100 doğaldır. Hiçbir yan etki göstermemektedir.

Uyarı: Haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde, ışıktan koruyarak oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder