22 Nisan 2017 Cumartesi

Seksi Görünmek İçin Ne Yapmalıyım ?


Seksilik


Seksilik sadece dudağınıza veya sadece ayaklarınızı tanımlayan bir sıfat değildir. Seksi insan tüm bedeniyle seksidir.Fakat bazı insanlarda ki güzellik algısı , belli saplantılarla karışık sadece bir bölgeyi tanımlıyor olabilir fakat seksi bir kadın aslında bakımlı kadın demektir.Bu noktada vereceğimiz öneriler kadınların güzelliklerine güzellik katacaktır.


Dudaklar için


Seksi dudaklara sahip olmak için uygulayabileceğiniz iki yöntem var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi.Yani ben mor ruj sürdüm seksiyim algısı çok da geçerli değil. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Göğüsler için


İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize uygulayın. Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi kullanmanızda yarar var. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana olmalıdır Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

Saçlar için


Saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak her zaman “ışıltılı” olabilirsiniz Bir başka öneri de saçınıza parfüm uygulamanızdır Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de unutmamakta fayda var Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı kendinize iş edinin.

Ayaklar için


Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebep olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Eller için


Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olursa çok dişi görüneceksiniz. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da çok seksi görülebilir Enteresan, ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanıza katkı sağlayacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder