11 Nisan 2017 Salı

Sıkı Bir Kalça İçin


Sıkı Bir Kalça İçin


Dişiliğin sembolü kalçalarınızın biçimli ve sıkı bir görünümde olmasını istemeyen var mıdır ? Bu isteğiniz egzersiz, doğru beslenme ile mümkün.Küçük, dar ve sıkı kalçalar. Kadın vücudunun en çok ilgi çeken bölgelerinden olan kalçaların biçimli olması aslında uzak bir istek değil.

Biraz özen, bakım ve egzersiz kalçalarınızın forma girmesinde ve seksi bir görünüme kavuşması işten bile değil. Dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken disiplinli çalışmak.
Sıkı Kalçalar İçin Su için


Suyun yararları elbette ki herkesin bildiği bir şey.Biliyoruz ki su insan vücudunun en önemli maddelerinden biri. Cilt üzerinde olumlu etkileri olan suyu asla ihmal etmeyin. Günde 13 bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin.

Egzersiz yapın ve Sıkı Kalçalara Sahip Olun


Sıkı ve biçimli kalçalara sahip olmak için bu bölgedeki kaslarınızı çalıştırmanız şart. Bunun için en ideal hareket şudur: Yere sırt üstü uzanarak kalçanızı 10 kere kaldırıp indirin. Daha sonra yukarıda 10 saniye kadar tutun. Bu hareketi 4 kez tekrarlayın. Bunun dışında yüzme, yürüyüş özellikle de bisiklete binmek de kalçalar için önerilen egzersizler arasında yer alıyor.

Masaj yapın


Masaj kalçalar için de çok yararlı. Piyasada satılan masaj aletleri ile yapabileceğiniz gibi suyla da masaj yapabilirsiniz. Özellikle soğuk suyun basıncı kalçalarınızın sıkılaşması için ideal.

Tuzdan kaçının


Tuzdan ve çok tuzlu yiyeceklerden kaçının.

Hareketli olun


Özellikle masa başında oturarak iş yapan kadınların büyük bölümünde alınan kilolar kalça bölgesine gidiyor ve zamanla dolgun kalçalar ortaya çıkıyor. Bu nedenle gün boyu hareketsiz kalmayın. Ofisiniz üst katlarda ise asansör yerine merdivenleri kullanın.

Yürüyebileceğiniz mesafeler için arabanıza ya da toplu taşıma araçlarına binmeyin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder