11 Nisan 2017 Salı

Sıkı Bir Kalça İçin


Sıkı Bir Kalça İçin
Sıkı kalçalar her kadının istediği ve elde etmekte zorlandığı durumlar arasında yer alır. Aslında zamana yayacağınız beslenme ve egzersiz alışkanlıkları sizlere bu açıdan yardımcı olabilir. Burada önemli olan sabretmek ve hızlı sonuçlar beklememek olacaktır. Yazımızda bu açıdan bazı öneriler size sunulacaktır. İyi okumalar dileriz.

Sıkı Bir Kalça İçin

Dişiliğin sembolü kalçalarınızın biçimli ve sıkı bir görünümde olmasını istemeyen var mıdır ? Bu isteğiniz egzersiz, doğru beslenme ile mümkün.Küçük, dar ve sıkı kalçalar. Kadın vücudunun en çok ilgi çeken bölgelerinden olan kalçaların biçimli olması aslında uzak bir istek değil.Biraz özen, bakım ve egzersiz kalçalarınızın forma girmesinde ve seksi bir görünüme kavuşması işten bile değil. Dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken disiplinli çalışmaktır.

Sıkı Bir Kalça İçin Öneriler


Sadece parlayan cildin ve güzel saçların bir kadını güzel yaptığı gibi, kalçalar da kadınların güzelliğine çok şey katmaktadır. En çekici bel-kalça oranı 0.70'dir ve bu genellikle bir kadın için daha çekici olarak değerlendirilir. Kalça boyutlarının% 60-70'i olan bir bel boyuna sahip olduklarında, kadınları en çekici olarak derecelendirir. Kadınlar öncelikle  göğüse veya daha spesifik olarak belden omuza odaklanır. Bu, erkeklerin tercih ettiği belden kalça oranına (WHR) benzer. Bu oran, 25 inçlik bel ve 36 inçlik kalçaların etrafında bir yerlerin boyutlarını sağlar.

Geniş kalçalar bir kadın üzerinde çok çekici, vücudunuzdaki eğrileri vurgulayabilir. Aynı zamanda bir kadındaki kadınlık belirtisidir. Kum saati figürünü ve kalçaları küçük tutmak isteyebilirsiniz. Doğru beslenme, kalçalarınızın formda ve güzel görünmesini sağlayabilir. Düzgün diyet gerekli tüm besin maddelerini içerir, böylece uzun bir süre üzerinde kalabilirsiniz.  İşte çekici kalçalar yapmak için birkaç ipucu : 

  • Her şeyden önce günlük menünüzde alkol, şeker, kahve, diyet kurabiyesi, ekmek ve makarna ve fast food bulunmamalıdır. Bunun yerine daha fazla taze meyve yemeye başlayın. 
  • Kalçaları hedefleyen egzersizler yapın. Yan bacak artıkları, kalça artıkları ve bodur atların hepsi kalça geliştirici egzersiz rejiminin bir parçası olmalıdır. Kalça genişleyen egzersizlerin  en sağlamı ağırlıklı squat olabilir.
  • Kalçalarınızı açmak için tasarlanmış birçok yoga pozu vardır. Bu kas inşa edecek ve daha fazla esnekliğe izin verecek, bu da diğer kalça egzersizlerini daha kolay hale getirecek. Bunun için bir yoga kursuna yazılabilirsiniz. 
  • % 92 suya sahip olduğundan karpuz alın ve sonuç olarak vücudunuzdaki birikmiş toksinleri temizleyerek vücudunuzdan fazla sıvı çekecektir. Bir hafta boyunca her gün orta boy karpuzun veya bir orta kavunun yarısını yiyin.  
  • Popo üzerinde oturun. Sadece oturarak daha büyük kalçalar (ve daha büyük bir derriere) alabilirsiniz. Araştırmacılar, kalça ve popoya daha fazla oturmaktan kaynaklanan baskıların bu bölgelerde önemli miktarda yağ birikimi yaratabileceğini belirlediler. 
  • Egzersiz: Sırtüstü yatın; avucunun içinde elinizi vücudunuza uzatın. Sol bacağınızı yukarı kaldırın, dizinizi bükün ve yavaşça sağ tarafa doğru hareket ettirin, dizinizle yere ulaşmaya çalışın. Omuzlarının yerde durduğundan emin olun. İlk pozisyona geri dönün, dizinizi yavaşça düzeltin. Sağ bacağın için de aynısını yapın. Her iki tarafta egzersizi 10 kez tekrarlayın. 
  • Bir cilt kremi deneyin. Piyasada, kalça etrafında kas oluşumu oranını arttırmak için kayıp kollajen ve elastin tamirini içeren çeşitli yöntemlerle çalıştığını iddia eden bir dizi kalça iyileştirici krem ​​vardır.  Çok miktarda protein yiyin ve soya, keten tohumu ve tofudan bol miktarda fitoöstrojen alın. Östrojen, belinizi kalça oranını düşürürken aynı zamanda büstü boyutunu artırır. 
  • Çok fazla su için. Çok fazla su tutan bir kişi olsanız bile, her gün en az 3 litre su içmeye devam etmeliyiz.  
  • Mevsim meyveleri ve sebzeleri için yeni tarifleri deneyin. Antioksidanlar bakımından zengin taze yiyecekler alın. Bu, toksinleri vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacaktır.


Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Eğer kalçalarınızı gerçekten sıkılaştırmak isterseniz özel programlar için fitness kulüplerine gidebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder