27 Nisan 2017 Perşembe

Vajinal Akıntı


Vajinit Akıntı


Vajinal akıntıyı gidermek için doğal kürler tercih etmek ve uygulamak sağlıklı bir çözüm olacaktır sanıyoruz. Vajinit akıntıyı doğal yollarla nasıl çözüme ulaştırırız noktasında vereceğimiz cevap ,


soğan suyu kürü 


1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı vemor soğan tercih edilmez ) dörde kesin. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu tüketin.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamak sorun teşkil etmez. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra uygulamaya geçirmektir.

Kür uygulandıktan sonra 2. regl dönemi gelmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.


Hamile Kalmak İçin


Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamanız sakıncalıdır.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını gözlemleyeceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir tedavi yöntemidir.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder